actionStickercartcartSummaryThanksfacebookgooglePlusmenuTogglenewStickeropeningHourspaginationArrowphonetwitter
Prodejna v Plzni v Malické je přestěhována do centrály v Kyšicích, Polní 246.
Košík je prázdný 0 Menu

Sekera Hultafors turistická malá 500g 840760

Malá praktická sekerka oblíbená zejména mezi čundráky, řezbáři, řezbářskými fandy a lesáky. Je malá, takže ji lze vhodit do batohu nebo brašny, aniž…

Základní cena s DPH 1 995 Kč

Základní cena bez DPH 1 649 Kč

Konečná cena s DPH 1 995 Kč

Detailní popis

Malá praktická sekerka oblíbená zejména mezi čundráky, řezbáři, řezbářskými fandy a lesáky. Je malá, takže ji lze vhodit do batohu nebo brašny, aniž by zabírala moc místa, a vyrazit na oblíbené nebo neznámé místo a tam se při ohýnku kochat krásami přírody. Řezbáři ji rádi používají na zevrubnější opracování dřeva, protože se výborně drží a neplete se jim dlouhé topůrko, a lesáci zase na sondičky, když sledují, jací to škůdci napadají jejich stromy. Krásně se s ní dělají také třísky na podpal. Je dodávána v kartonové krabičce, která z ní dělá zajímavý a neotřelý dárek, kterým můžete potěšit své blízké anebo své obchodní partnery.

Hlava: ručně kovaná tradiční metodou, váha 500g, parciálně kalená s tvrdostí ostří 57-58 HRC, povrch s přiznanou kovářskou prací po popuštění ošetřen technickým olejem. Topůrko: tvarované z ořechovce bílého, 23cm dlouhé, ošetřené lněným olejem, jištěné dvěma klínky, na volném konci má díru pro jistící šňůru. Pouzdro: vyrobené ze silné hověziny s fixačním řemínkem a možností uchycení na opasek.

Pacific Energy Regency Napoleon Hampton Caframo Hultafors

Důležité informace

Kontakt

Prodejnu z Malické ulici v Plzni jsme přestěhovali do našeho centrálního skladu v Kyšic u Plzně, ulice Polní 246.

Mobil: +420 775 166 740
Email: obchod@nasedvere.cz