actionStickercartcartSummaryThanksfacebookgooglePlusmenuTogglenewStickeropeningHourspaginationArrowphonetwitter
Prodejna v Plzni v Malické je přestěhována do centrály v Kyšicích, Polní 246.
Košík je prázdný 0 Menu

O nás

Kamnářské centrum s.r.o. Vám již řadu let nabízí kvalitní krbová kamna a krbové vložky od kanadských společností Regency, Pacific Energy a Napoleon. Nabízíme pouze ověřené výrobce, kteří dosahují světových kvalit a mohou nabídnout designová a přitom plně funkční kamna a vložky.

Kvalita a záruka

Díky své kvalitě mohou nabídnout doživotní záruku a pyšnit se každý prodejem mnoha desítek tisíc kusů krbových kamen a krbových vložek ročně.

Krbová kamna a krbové vložky

Kanadské společnosti Regency, Pacific Energy a Napoleon vyrábí krbová kamna a vložky světové kvality již od 70. let minulého století.

Design a technologie

Díky více jak 40 letým zkušenostem v oboru krbových kamen a vložek na spalování dřeva Vám nabízí tito výrobci ty nejlepší krbová kamna a krbové vložky jak po stránce zpracování, technologií, dlouhého hoření, tak po designové stránce.

Ekologická kamna a vložky

Topení dřevem v krbových kamnech a krbových vložkách z naší nabídky je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale i k Vaši kapse. 

Kombinací vysoké účinnosti hoření (dosahující k hranici 90%), dvojímu spalování a dlouhé době hoření, nabízí kanadská krbová kamna a krbové vložky velmi nízké emise, které jsou u některých výrobků méně než 2g/hodinu.

Ekologie CO2

Při spalování dřeva se produkuje CO2, které stromy potřebují ke svému růstu, tím se kruh uzavírá. Všechna kamna a vložky prošla certifikací EPA.

Pacific Energy Regency Napoleon Hampton Caframo Hultafors

Důležité informace

Kontakt

Prodejnu z Malické ulici v Plzni jsme přestěhovali do našeho centrálního skladu v Kyšic u Plzně, ulice Polní 246.

Mobil: +420 775 166 740
Email: obchod@nasedvere.cz